Eglė

Sirvydytė 

 

individualus

psichologinis 

konsultavimas

 

seminarai

mokymų ciklai

jungtinės programos

padainavimai

 

ir visokie

širdies

burtai

 

2009-aisiais metais Vilniaus Universitete baigiau organizacinės psichologijos magistro studijas.

 

Visada buvau ir labai kukli, ir labai drąsi mergaitė, svajotoja, kovotoja už tiesą ir slaptai trokštanti apskrieti visatą stebuklingomis kurpaitėmis ir... sužinoti dalykų esmę bei viso ko didžiąsias priežastis.

 

Dar labai norėjau turėti burtų lazdelę ir aparačiuką, galintį skaityti kito mintis. :)))))

Na, o kai užaugau, geresnių studijų tam tuo metu planetoje ir nebuvo. 

Nors studijų metais greta dieninių studijų universitete daug muzikavau, kūriau ir koncertavau, tuo pačiu metu daug savanoriavau bei dirbau NVO sektoriuje. Organizavau, dirbau vadove jaunimo ir vaikų stovyklose (Lietuvos Skautija, Lietuvos Atgaja), ir tuo pačiu kartu kolegomis ir draugais universitete organizavuodavome įvairius vyksmus su Lietuvos ir Europos psichologijos studentais - nacionalinius ir tarptautinius studentų kongresus. Vienu žodžiu, judesio, idėjų ir veiklos niekuomet netrūko. 

Ir tuomet atėjo laikas pradėti kažką savo, autentiško ir savaip - tad 2012 metais su bičiuliais Jurga ir Mindaugu Vidugriais įkūrėme "Whatansu" - asmenybės ugdymo ir augimo stovyklas jaunimui. Į ten sunešėme savo visą auksą - visas geriausias žinias ir patyrimą - ir štai ėmėme kviesti vaikus ir jaunimą augti, geriau ir giliau suvokti bei pažinti save. Vasarų ir žiemų atostogų metu ėmėmės pildyti tas asmenybės augimo spragas, kuriomis nevisada suspėja pasirūpinti mokykla ar šeima. Irgi visuomenė. Nors šiandien Whatansu veikloje nebedalyvauju, esu širdinga jų ambasadorė ir rekomenduoju Whatansu patyrimą jaunimui, kurį sutinku ir tėvams, kurie ieško, kaip padėti savo vaikams ir paaugliams. 

Šiuo metu jau bus penkti metai kaip dirbu psichologe Vilniaus Tallat-Kelpšos konservatorijoje, užsiimu privačia psichologinio konsultavimo praktika. Vedu įvairių temų praktinės psichologijos seminarus ir mokymus grupėms, organizacijoms ir bendruomenėms. Praktikuoju bhakti jogą ir gyvenu autentišką ir turtingą gyvenimą, kurio neatiduočiau, neiškeisčiau ir į nieką nemainyčiau. :)

"...Yra laikas gauti, imti, mokytis ir augti, tačiau neišvengiamai ateis toks laikas,

kuris bus skirtas duoti, dalintis ir dovanoti. 

Nes žinias, kaip , beje, ir visa kita, gauname ne todėl,

kad tai slaptai laikytume sau ir mėgautumėmės,

o tam, kad pasitarnautume.

Tik tada širdis bus laiminga." 

- kažada man labai išmintingai pasakė artimas draugas ir Mokytojas

 

 

Gyvenimas mane apdovanojo universitetais, šventraščiais, muzika, kelionėmis ir Žmonėmis. Sutikau ir pažinau begalę puikių žmonių ir nuostabius Mokytojus - tikrus tarnystės, žmogiškumo, išminties pavyzdžius, kurie sutiko mane mokyti ir dalintis savosiomis žiniomis. Tad šiandien manojo patyrimo ir suvokimo lauke pinasi ir jungiasi akademinis vakarų psichologijos mokslas, ir senųjų Rytų kultūrų išmtinties principai bei praktikos. Ir tuo aš norėčiau su Jumis pasidalinti. Tuo aš norėčiau  Jums pasitarnauti, kaip kad pasaulis niekada nebuvo skūpus man - ištiesti ranką ir dalintis tuo, kas geriausia.  

 

Susisiekime:

+ 370 601 00 538

  • SoundCloud - White Circle
  • Facebook - White Circle