Eglė

Sirvydytė 

 

individualus

psichologinis 

konsultavimas

 

seminarai

mokymų ciklai

jungtinės programos

padainavimai

 

ir visokie

širdies

burtai

Jungtinės programos. Seminarų ciklai.

Dienos / savaitgalio / mėnesio / metų

 

Man patinka veikti kartu, o dar labiau - su bičiuliais, kurie yra savo sričių profesionalai. Štai čia jums noriu apie Juos papasakoti, juos rekomenduoti ir esant galimybei mums sujungti jėgas sukuriant Jums autentišką mokymų, seminaro programą ir patyrimą. 

Jūsų poreikis ir idėja, mūsų - vizija ir jos išpildymas

Man, kaip kuriančiai muziką ir pažįstančiai kompozicijos pasaulį, seminaro ar projekto programa turi skambėti. Juk kūrinys turi turėti ir temą, melodiją ir ją sūpuojančią harmoniją, aukšus ir žemus dažnius, pradžią (intro) ir pabaigą (outro). Natūraliai padiktuotą tempą, jautriai sekamą dinamiką ir reikalingą intensyvumą (priklausomai nuo tikslinės auditorijos ir jos žingeidumo, žinių ir patirties). Programose jaučiu būtinybę rasti tinkamą santykį tarp teorijos ir praktikos, o teisinga programos turinio konsteliacija privalo būti jautri grupės situacijai ir poreikiams.  

Bendruomenėms, organizacijoms, verslui, komandoms, grupėms

Jei Jūs, Jūsų projektas, verslas ar organizacija, bendruomenė ar bičiulių komanda turite idėją, nuojautą ar poreikį - susitikime, papasakokite. O tada įvertinę resursus, lūkesčius, poreikius ir galimas realias naudas - su kolegomis imsimės burtis, kurti, jungti jėgas ir idėją igyvendinti.

Kolegos, draugai ir bendraminčiai

41063110_10217368556108521_2225019837896

Vasanta yra brangus Mokytojas ir draugas. Kuomet mudu susipažinome, aš jau buvau praktikuojanti psichologė, patyriminių stovyklų jaunimui ir suaugusiems vadovė iš tiesų nė netuokiau, kad studijos universitete buvo tik pati pačiausia kelio kelio pradžia. Pažintis su Vasanta man atvėrė begalinius Rytų filosofijos ir psichologijos lobynus, pažintį su Vaišnavų filosofija ir senąja bhakti jogos tradicija. Dažnai Vasantai vertėjauju, o klausydama jo vedamų paskaitų ir seminarų negaliu atsistebėti jo meistryste sudėtingiausią išmintį perteikti paprastai ir suprantamai, įkvėpti žmogų augti, pasitelkiant į pagalbą geriausius Vakarų psichologijos ir Rytų filosofijos principus, įrankius, technikas ir praktikas. Ir užvis svarbiau - būti lydinčiu pavyzdžiu, kuomet žodžiai nėra tik žodžiai, o veikiau gilus žinių, kasdienių veiksmų, pastangų ir patirties atspindys. 

Lektorius ir konsultatas, autorius, jogas, Rytų išminties ir astrologijos mokytojas

Vasanta das

16729114_1362220017162833_18449031433351

Jau daugelį metų su Vytautu karts nuo karto susitinkame koncertų užkulsiuose ar įrašų studijoje, kuomet rašau muziką jo filmui ar spektakliui. Bet daug dažniau - tiesiog bičiuliškuose pasimatymuose, kur gimsta ir vystosi ateities planai ir mintys. Apie gyvus renginius-susitikimus su žmonėmis įvairiuose miestuose, kuomet nyktų ribos tarp artisto ir publikos, o atlaisvėjus, rastųsi vietos šiltiems pokalbiams, klausimams, vidinio pasaulio leitmotyvams, padainavimas ir naujiems prasmingiems būdams kalbėtis, sutarti ir būti. 

Rašytojas, režisierius

Vytautas V. Landsbergis 

Su Ieva mes susipažinome tarsi abosliučiai netyčia, nors apie viena kitą žinojome jau daugybę metų ir iš tolo žavėjomės. Ieva yra be galo visapusiška, man kartais atrodo, kad ji galėtų atstovauti ir kultūros ir verslo pasaulius, mokslo ir meno ministerijas, žemės ir dangaus fakultetus, nes tai, kokia energija ji spinduliuoja, verbalizuojasi tik tada, kai pastebi, jog ji yra nuolat kviečiama moderuoti diskusijas, fasilituoti susirinkimus ir procesus tarptautinėse verslo mokyklose, sutikti užsienio šalių delegatus, vesti patyrimus vadovų komandoms apie lyderystę, bet tuo pačiu būti paprasta, poetiška ir visuomet švelniai užsisvajojusia. O labiausiai kuo aš žaviuosi Ievoje yra tai, kad ji turi laisvą dvasią, be galo domisi mylinčiu lydėjimu (per asmenines sesijas su klientais) ir gyvena absoliučioje draugystėje su savo vertybėmis. 

Organizacijų konsultantė

Ieva Šližienė

53055760_10218238979749724_2108071919990

Su šia reto grožio šeima mūsų draugystė jau tęsiasi begalę metų. Prieš septynerius metus kartu įkūrėme WHATANSU - patyrimines stovyklas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Kartu praleista begalės dienų, naktų ir vasarų - kuriant, globojant, lydint ir augant. Šiandien jie glaudžia visus norinčius mokytis ir tobulėti stovyklose ir festivaliuose Auksinėje Girioje, o aš žinau, kad jei tektų kurti grandiozinį pasaulio gelbėjimo planą, su Jurga ir Mindaugu tą daryti būtų ne tik drąsu, bet ir smagu. Na, o jei kalbant rimtai, tai didesnės apimties programų (patyriminių, poros dienų, su nakvyne) užsakymų atveju turėtume ką pasiūlyti iš praeities, dabarties ir ateities. :)

Žygiai, patyriminės stovyklos ir Auksinė Giria

Mindaugas ir Jurga Vidugiriai

42785577_10156025006082753_3078274701097

Vytautė yra profesionali vokalistė, balso akrobatė ir begalinės šilumos mokytoja. Ji daugelį metų moko vaikus dainavimo meno, tačiau labiau už techniką, ji moko suaugusius ir vaikus kur kas svarbesnių dalykų - pasitikėjimo ir drąsos būti savimi. Jos archainių giesmių ir mantrų dainavimo sesijos sukviečia begalę pasiilgusių dainavimo kartu miestiečių. Šiandien Vytautė turi savo mokyklėlę - balso studiją - ir yra keliaujanti lektorė tiems, kurie nori susipažinti su savu balsu ir meditacinėmis garso galimybėmis. Mudvi kas savaitę dainuodamos jogos praktikose, ir jau begalę metų susitikdamos gyvenime ir užkulsiuose, apjungiame savo žinias praktinėms balso, drąsos ir meditacijos dirbtuvėms. 

Vokalistė, balso mokytoja

Vytautė Pupšytė

Su Inga kartu mokėmės universitete, organizavome pašėlusius Europos psichologijos studentų kongresus ir kartu augome. Ir nors šiandien ji turi psichologijos mokslų daktarės laipsnį, pati stipriausioji jos pusė yra toji, kuri yra kur kas didesnė už bet kokį akademinį statusą - gebėjimas jausti, išjausti ir kantriai lydėti į žmogų į jo vidinį pasaulį per intuityvųjį judesį. Ir tai ne žinių, o prigimties klausimas. Šiandien mudvi dalijamės brangia bičiulyste, artimu požiūriu į psichologiją ir jungtimis, kuriose dera šokis, psichologija, patyrimas ir intuicija. 

Organizacijų konsultantė

Inga Truskauskaitė-Kunevičienė

45393111_940687339462717_820966194570854

Ligita yra medikė, puikiai pažįsta kūno psichologiją, fizinio kūno ir emocijų ryšį, ir sąmoningo kvėpavimo praktikų dėka padeda žmonėms išlaisvėti nuo vidinių įtampų pertekliaus, paleisti emocinius blokus ir geriau pažinti savo kūno siunčiamus signalus.  Ligita yra labai rūpestinga jautri ir intuityvi lydinčioji - tą galiu pasakyti iš savosios patirties jos vedamose sesijose ir žinau, kad tai, ko ji moko ir kuo dalijasi yra be galo naudinga ir verslo įmonėms, ir organizacijoms, ir mokykloms, ir visiems, kam svarbu plėsti žinias ir įgūdžius šiose temose: stresas, nerimas, įtampa bei jų įveika. 

Kvėpavimo terapijos specialistė, medikė

Ligita Ilgutytė

Susisiekime:

+ 370 601 00 538

  • SoundCloud - White Circle
  • Facebook - White Circle