Eglė

Sirvydytė 

 

individualus

psichologinis 

konsultavimas

 

seminarai

mokymų ciklai

jungtinės programos

padainavimai

 

ir visokie

širdies

burtai

 

 

 

 

 

 

Privačia psichologinio konsultavimo praktika užsiimu nuo 2012 metų.

Konsultuoju paauglius ir suaugusius.

Taip pat vedu asmenines sesijas organizacijų vadovams, norintiems pagerinti savo darbo kokybę, organizacijos psichologinį klimatą bei ieškantiems gilesnių vertybinių ar savirealizacijos sluoksnių savo karjeroje bei asmeniniame gyvenime. Konsultuoju paauglius karjeros ir profesijos pasirinkimo tema. 

Konsultuoju Vilniuje, Senamiestyje. 

Sesija trunka 1h - 1h15min.

 

Jei atidžiai pažvelgsime, pamatysime, kad mūsų gyvenimas, mūsų fizinė ir dvasinė sveikata, santykiai su aplinkiniais yra mūsų vidinio pasaulio - minčių, emocijų, jausmų, nuostatų, įsitikinimų, vertybių atspindys. Dažniausiai psichologinės pagalbos žmonės kreipiasi tam tikro vidinio tranzito metu. Vidinio pokyčio metu. Vedini pasimetimo ir prastos emocinės būklės. Kuomet vienokiame ar kitokiame išorinių aplinkybių kontekste nebeveikia tai, kas veikė iki tol - mąstymo ar elgesio būdai, motyvai, tikslai. Kuomet nepavyksta senaisiais mąstymo ir įveikos būdais įveikti iššūkių ir problemų, jaustis darbingai ir džiugiai... tuomet mus apninka siaubas ir bejėgystė. Apie tai liudija prasta fizinė savijauta, apie tai liudija mažas produktyvumas, prasta emocinė būsena, pasyvumas, sunkūs ir negatyvūs jausmai. Bet tiesa yra ta, kad laikas nuo laiko mūsų gyvenime vyksta tam tikra transformacija - iš seno ir to, kas pažįstama, aišku, saugu ir stabilu į kažką visiškai nauja, kas yra dar nepažinta, neiaišku ir dar visai neišmokta.  O kiekvienas didesnis ar mažesnis gyvenimo sunkumas ar iššūkis - tai nuostabi proga keistis, transformuotis ir augti, plėsti suvokimą apie save ir gyvenimą.

Proceso metu mes ne tik kalbamės. Kartais sesijos metu naudoju tam tikras vaizdinių, meditacijos technikas.  Konsultavime taikau ir autentišką psichikos konsteliacijų techniką (aut. Hal Stone, Sidra Stone, Lietuvoje jos mokiausi pas nuostabią konsteliacijų praktikę Svetlaną Smertjevą) bei įvairius vidinių judesių pratimus bei įrankius, įgalinančius žmogų geriau suvokti, pažinti ir priimti savo vidinį pasaulį. Įsisąmoninti savo emocijas, jausmus, mintis, įsitikinimus, įpročius, veiksmus. Integruoti skausmingus praeities patyrimus, išgyventi kritinius dabarties iššūkius. Mokytis patirti ir išlaikyti darnesenes vidines būsenas. Giliau pažinti save ir atrasti giliuosius vidinius resursus. Juos pažinus randasi imunetas išorėje vykstantiems iššūkiams, ir šie nebėra tokie griaunantys. 

Į sesijas kviečiu ne tik sunkumus patiriančius, bet ir smalsius. Sakoma, kad išmintį įgyjame dviem būdais: iš smalsumo arba per kančią. Pirmąjį norisi garsinti ir reklamuoti, nes jei "taikos" metu stipriname vidinius raumenis, tikėtina, kad "karo, chaoso ir konfliktų" laikais būsime stiprūs atlaikyti ir didelius sunkumus. Tad švelniai raginu mokytis ir ugdyti save ne tik tada, kai jau užpuola sunkumas, bet ir tada, kai gyvenimas geras. :) To kviečiu pasidairyti seminarų, jungtinių programų ir širdies burtų skiltyse. :)

 

Nes ką jau išmoksi... širdyje nešiosi. 

 :)

 

Susisiekime:

+ 370 601 00 538

  • SoundCloud - White Circle
  • Facebook - White Circle